به وبلاگدهی وردپرس پرسفا خوش آمدید. هاست رایگان پرسفا قدرتمندترین سیستم ایجاد وبلاگ رایگان ( بدون تبلیغات ) در سطح جهانی می باشد. ساخت وبلاگ در سیستم سایت ساز ، رایگان می باشد و کاربران بدون نیاز به پرداخت هزینه می توانند صاحب یک گیگابایت هاست آپلود رایگان جهت فایل های ضروری خود شوند. به خاطر داشته باشید وبلاگهای بدون محتوا و آپدیت نشده ظرف مدت 6 ماه از سیستم حذف می شوند. پس با به روز کردن سایت ها به کسب و کار خود رونق داده و همیشه در لیست بروز شده های صفحه اصلی پرسفا قرار بگیرید. موفق باشید

آشنایی با منوهای مدیریتی سایت

آشنایی با منوهای مدیریتی سایت هاست رایگان

http://presfa.rozup.ir/Pictures/logo/presfa_logo.gif

بسیار خوشنود و سپاسگزاریم که شما کاربر گرامی ، سایت ساز پرسفا با را انتخاب کرده و از امکانات آن بهره می برید .

لازم شد تا برای دوستانی که اولین بار به سایت ما آمده اند و با منوهای آن آشنایی ندارند توضیحات مختصری بدهیم .

مطمئن باشید که سایت پرسفا ((که بر اساس مدیریت محتوای وردپرس بنا شده است)) قدرتمندترین سیستم سایت ساز رایگان فارسی می باشد .

پرسفا با تکیه بر قالب ها ، افزونه ها و هاست رایگان و سایر امکانات کلیدی به سایت شما اعتبار می بخشد .

هر کاربری که سایت را ثبت می کند می تواند از لینک اختصاصی خود وارد مدیریت سایت خود بشود ، بطور مثال اگر دامنه شما domain.presfa.com باشد ، کافیست کلمه wp-admin را به آخر آدرس سایتتان اضافه کنید مانند : domain.presfa.com/wp-admin

حال نام کاربری و پسورد را درج کرده و وارد پیشخوان سایتتان بشوید ، پیشخوان شما تصویری مانند زیر دارد :

http://rozup.ir/up/presfa/Pictures/tanzimaat/01.png

نوار ابزار اصلی مدیریت سایت ، ستون سمت راستی می باشد که دارای منوها و آیتم های متفاوتی می باشد که یک به یک آنها توضیح خواهیم داد ، مانند شکل زیر :

http://rozup.ir/up/presfa/Pictures/tanzimaat/02.png

اولین آیتم نوار ابزار “سایت های من” می باشد که لیستی از سایت ها شما در همان کاربری می باشد . شما در یک کاربری بینهایت سایت می توانید ثبت و راه اندازی کنید.

آیتم بعدی “نوشته ها” می باشد که با نگه داشتن موس بر روی آن منوهای داخل آن بصورت کشوئی باز می شود ، مانند شکل زیر :

http://rozup.ir/up/presfa/Pictures/tanzimaat/03.png

در آیتم “همه نوشته ها” لیستی از نوشته های شماست که می توانید آنها را پاک کرده و یا تغییر بدهید . آیتم بعدی “افزودن نوشته” می باشد که نیازی به توضیح ندارد ، فقط باید تنظیم مختصری باید انجام بدهید تا منوی نوشتن شما کامل گردد ، پس روی آن کلیک کنید تا شکل زیر باز شود .

http://rozup.ir/up/presfa/Pictures/tanzimaat/03_1.png

موس را بر روی آیکون نشان داده شده ببرید و کلیک کنید تا سطر دوم ابزارها باز شود تا مطالبتان بهتر مدیریت شود ، مانند شکل زیر :

http://rozup.ir/up/presfa/Pictures/tanzimaat/03_2.png

به ابزارها بر می گردیم و آیتم “دسته ها” را بررسی می کنیم . شما باید مطالبتان را دسته بندی کنید تا مراجعه کننده به سایت شما سردرگم نشود ، مثلا نوشته های “دانلود نرم افزار” را با نوشته های “دانلود انیمیشن” جدا می کنید ، یعنی وقتی مطلب جدید می نویسید دسته بندی مخصوص آن را تیک بزنید .

آیتم “برچسب ها” فهرستی از برچسب ها یا تگ های مطالب شما را برایتان لیست می کنید. وقتی شما مطلبی را می نویسید چند تا کلمه مرتبط را به عنوان برچسب هم وارد کنید تا مراجعه کننده بیشتری داشته باشید . ستون برچسب ها در همان منوی افزودن نوشته قابل روئیت می باشد .

به سراغ منوی “رسانه” می رویم . منوی رسانه دارای دو آیتم دیگر می باشد ، مانند شکل زیر :

http://rozup.ir/up/presfa/Pictures/tanzimaat/04.png

آیتم “کتابخانه” لیستی از فایل هایی که در فضای سایتتان آپلود یا بارگذاری کرده اید را به شما نشان می دهد و شما می توانید آنها را مدیریت کنید.

آیتم “افزودن” به شما امکان آپلود عکس یا فایل های مجاز دیگر را در هاست شما می دهد که می توانید لینک آنها را برای عموم به نمایش دربیاوردید. لازم به توضیح است که شما هنگام نوشتن مطلب هم می توانید از منوی “بارگذاری/گذاشتن” برای آپلود فایل هایتان استفاده کنید.

ادامه آموزش به زودی

هاست رایگان

دانلود رایگان | دامنه رایگان - هاست رایگان | پویا سرور | پاتوق | طراحی سایت
تمام حقوق طراحی و کد نویسی برایهاست رایگانمحفوظ می باشد .

هاست رایگان
copyright @ 2016 ساخت وبلاگ

تبلیغات متنی

درب اتوماتیک شیشه ای - کرکره برقی