به وبلاگدهی وردپرس پرسفا خوش آمدید. هاست رایگان پرسفا قدرتمندترین سیستم ایجاد وبلاگ رایگان ( بدون تبلیغات ) در سطح جهانی می باشد. ساخت وبلاگ در سیستم سایت ساز ، رایگان می باشد و کاربران بدون نیاز به پرداخت هزینه می توانند صاحب یک گیگابایت هاست آپلود رایگان جهت فایل های ضروری خود شوند. به خاطر داشته باشید وبلاگهای بدون محتوا و آپدیت نشده ظرف مدت 6 ماه از سیستم حذف می شوند. پس با به روز کردن سایت ها به کسب و کار خود رونق داده و همیشه در لیست بروز شده های صفحه اصلی پرسفا قرار بگیرید. موفق باشید

چرا وبلاگم در لیست بروز شده های پرسفا نیست

ثبت وبلاگ در لیست بروز شده ها

http://rozup.ir/up/presfa/Pictures/tanzimaat/presfa.com_update.jpg

یک نکته مهم که کاربران نباید آن را فراموش کنند تنظیمات “حریم خصوصی” سایت می باشد .

تنظیمات “حریم خصوصی” به شما کمک می کند تا سایتتان در لیست بروزشده های پرسفا ثبت شود که خود باعث افزایش بازدید و ایندکس شدن هر چه بهتر سایت و مطالب شما می شود .

درضمن با فعال کردن این تنظیمات ، کراول ها یا خزنده های موتورهای جستجوگر مانند گوگل و یاهو و . . . به سراغ سایتتان می آیند و مطالبتان را ایندکس می کنند .

کافیست به پیشخوان سایتتان بروید و به قسمت “تنظیمات” سپس “حریم خصوصی” مراجعه نمائید و گزینه “موتورهای جستجو اجازه دارند محتوای این سایت را بررسی کنند” را تیک کرده و کلید “ذخیره تنظیمات” را کلیک کنید.

موفق باشید

هاست رایگان

دانلود رایگان | دامنه رایگان - هاست رایگان | پویا سرور | پاتوق | طراحی سایت
تمام حقوق طراحی و کد نویسی برایهاست رایگانمحفوظ می باشد .

هاست رایگان
copyright @ 2016 ساخت وبلاگ

تبلیغات متنی

درب اتوماتیک شیشه ای - کرکره برقی